- 5%

Holle – Pure me banane dhe bollgur (6m+)

285 Lekë

(Banana with Semolina 190gr.)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 6 muaj.

Me përmbajtje banane dhe grurë. Nuk ka sheqer ose kripë të shtuar, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Apple juice* (from apple juice concentrate), banana* 26 %, water, wheat semolina* 5.5 %, lemon juice* (from lemon juice concentrate), rice semolina*
*from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Brazil / Turkey

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me banane dhe bollgur (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART