- 5%

Holle – Pure Karrote (4m+)

190 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Pure Karrote (4m+)

Pas muajit 4-6, nëse qumështi nuk e kënaq më plotësisht fëmijën tuaj mund të filloni ti jepni një vakt pure perimesh p.sh në drekë.

Ideale për të filluar me ushqimin do të ishin karrotat, karrotat e bardha ose kungulli, pasi janë të buta, me shije të lehtë disi të ëmbël dhe treten lehtë.

Përbërja:

 • Karrotë 80%,
 • Ujë

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit.Ushqeni fëmijën me 2 deri në 4 lugë si fillim dhe më pas rrisni sasinë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

Carrot* 80 %, water

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure Karrote (4m+)”

LART