- 5%

Holle – Power Parrot Pure frutash dardhë, mollë, dhe spinaq (6m+)

237.50 Lekë

(Power Parrot – Pouch pear & apple with spinach)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësisë Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 6 muaj. Me përmbajtje dardhë, mollë, dhe spinaq. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

Përgatitja

Paketim i rimbyllshëm, i lehtë në përdorim. Përdorni lugë për ta ushqyer purenë në fëmijë më të vegjël.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Ingredients:
Pear* 45%, apple* 45%, spinach* 10%, (spinach* 99.5 %, lemon juice concentrate**)

*from biodynamic farming
**from organic farming

Countries of origin of the main ingredients:
Italy

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Power Parrot Pure frutash dardhë, mollë, dhe spinaq (6m+)”

LART