- 5%

Holle – Organic Wholegrain Cereal 4-Grain (6m+)

950 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle Organic Wholegrain Cereal 4-Grain

Nga muaji i 6-të, tretja e fëmijës është zhvilluar në mënyrë që të mund të futen disa lloje drithërash në ushqyerjen e tyre.

Kjo përzierje me 4 lloje dhrithërash vendos diversitet në pjatën e fëmijëve, për një dietë të larmishme me cilësi 100% organike.

 • Me tërshërë, spelt, misër dhe grurë, është shtuar vetëm sasia e nevojshme e vitaminës B1 dhe asgjë tjetër.
 • Pa qumësht
 • Tërshërë, spel dhe grurë 100% integral
 • Pa sheqer, kripë, erëza ose aromatizues të shtuar
 • Përmban sheqer natyral

Udhëzime mbi përdorimin 

 1. Ngrohni 120 ml qumësht në përafërsisht 50°C
 2. Shtoni 4 lugë (15 g) drithëra
 3. Përziejini mirë. Lëreni të njomet dhe ftoheni në temperaturën e trupit (37`C) përpara se ta shërbeni.
Firma

Holle

Mosha

6m+

Forma

Kuti

Sasia

250g

Wholegrain oat flour** 35 %, wholegrain spelt flour**3
22 %, corn flour** 22 %, wholegrain wheat flour** 21 %, thiamin (vitamin B1, required by EU law)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Wholegrain Cereal 4-Grain (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART