- 5%

Holle – Organic Vegetable Porridge Pumpkin Maize Rice (6m+)

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 712.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Origjina e përbërësve kryesorë:
Gjermani

Përgatitja:
Mund të përdoret në shumë mënyra. Përgatitja e shpejtë dhe e lehtë pa e zier. Me qumështin e nënës, qumësht formulë apo qumësht të freskët ose/dhe me ujë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

175gr

Përbërësit:
Pure kungull* 62% , Miell orizi integral* 19%, Miell misri integral Demeter** 19%, Vitamine B1 (të shtuara sipas ligjeve në fuqi të BE)
* nga ferma organike
** nga ferma biodinamike (cilësia Demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Vegetable Porridge Pumpkin Maize Rice (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART