- 5%

Holle – Çaj organik për fëmijë (Organic Tea for Kids 4m+)

522.50 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Bimët e përzgjedhura me kujdes kanë një efekt relaksues dhe qetësues dhe çaji ka një shije të këndshme. Fëmijët më të rritur mund ta përdorin gjithashtu Holle Organic Baby Tea. Të gjithë përbërësit janë agrikulturë organike .

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Austria

Përgatitja:
Vendosni një bustinë çaj në 200ml ujë të zier për 5-10 min. Hiqeni bustinën dhe kalojeni në një filxhan ose shishe .Lëreni të ftohet deri në 37oC para se t’ja jepni bebes. Nuk është nevoja ti shtoni sheqer.

Kujdes:
Ky produkt mund të përdoret gjatë fundit të shtatzanisë dhe gjatë periudhës së ushqyerjes me gji të nënave. Rekomandohet që të pini 3-6 filxhanë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

30gr

Përbërësit:
Fennel* 40 %, aniseed* 30 %, caraway* 20 %, camomile* 10 %

*nga ferma biodinamike (cilësia demeter)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Çaj organik për fëmijë (Organic Tea for Kids 4m+)”

LART