- 5%

Holle – Organic Spelt Porridge (6m+)

665 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Gjermani / Austria

Përgatitja:
Mund të përgatitet në mënyra të ndryshme . Përgatitje e shpejtë dhe e lehtë, pa u zier. Me qumështin e nënës, qumësht formulë ose me ujë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Miell integral farro*, vitamin B1 (i shtuar sipas ligjeve te BE)

*nga ferma biodinamike (cilësi Demeter)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Spelt Porridge (6m+)”

LART