- 5%

Holle – Biskota organike me bollgur (8m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

522.50 Lekë

(Organic Spelt Biscuit)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 8-të.

Të shijshme dhe që treten lehtë Biskotat Holle janë perfekte për beben tuaj, ose si një vakt i ndërmjetëm por dhe për të kafshuar për të mësuar muskujt e gojës.

 

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Gjermani / Austri

Përbërja:
Biskotat organike të Holle janë të bëra me cilësi të lartë Demetter te miellit Spelt dhe të gjalpit më të mirë Demeter. Holle shmang përdorimin e sheqerit dhe kripës për të dhënë një shije sa më natyrale, të pershtatshme për bebin tuaj.

Kujdes:
Ju lutemi mos i lini bebit një biskotë kur nuk janë nën mbikqyrjen tuaj. Mos ja jepni kur bebi është i shtrirë pasi ka rrezik për mbytje. Përmban karbohidrate. Kontakti i shpeshtë me karbohidratet mund të shkaktoje shfaqjen e kariesit, prandaj kujdesuni per higjenën e rregullt dentare të bebit tuaj.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

150gr

Përbërësit:
Miell Spelt** 63 %,miell orizi*, gjalpë** (prodhim qumështi), pudër banane*, agjent pjekës: sodë bikarbonat, vitaminë B (të shtuara sipas ligjeve të BE)

*nga ferma organike
**nga ferma biodinamike (cilësi Demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Biskota organike me bollgur (8m+)
 • (blerës i verifikuar)

  perberje e paster dhe shije e mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART