- 5%

Holle – Pure organik me bollgur (6m+)

665 Lekë

(Organic Semolina Porridge)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Origjina e përbërësve kryesorë:
Gjermani

Përgatitja:
Mund të përdoret në shumë mënyra. Përgatitje e thjeshtë dhe e shpejtë pa u zier. Me qumështin e nënës, qumësht formulë ose dhe me ujë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Miell gruri integral*, Vitaminë B1 (shtuar sipas ligjeve në fuqi të BE)
* nga ferma biodinamike (cilësi Demeter)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure organik me bollgur (6m+)”

LART