- 5%

Holle – Organic-Rosy Reindeer Tea (3 vjeç+)

Original price was: 800 Lekë.Current price is: 760 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle – Organic-Rosy Reindeer Tea (3 vjeç+)

Kjo përzierje e shijshme çaji frutash me mollë dhe trëndafil është e përsosur për fëmijët e vegjël nga mosha 3 vjeç.

Rosy Reindeer është një përzierje e çajit të kuq e bërë nga mollë të përzgjedhura të kultivuara në mënyrë organike dhe lëkura trëndafili me një shije intensive frutash. 100% bio pa sheqer, pa aromatizues, ngjyrues ose konservues shtesë.

Çaji organik mund të përgatitet edhe si çaj i ftohtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Ky çaj i kuq organik e argëtues përgatitet menjëherë: Vendosni një bustinë çaji në një filxhan (200 ml) dhe mbusheni me ujë të ngrohtë. Lëreni për 5-10 minuta, çaji juaj është gati!
Çaj i ftohtë: Hidhni 100 ml ujë të vluar mbi një bustinë çaji. Lëreni për 5-10 minuta për t’u siguruar që keni një produkt të sigurt, e më pas mbusheni me 500 ml ujë të ftohtë, feta portokalli, balsam limoni dhe kube akulli.

Të mbahet larg nga nxehtësia dhe të ruhet në një vend të thatë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

12+

Forma

Kuti

Sasia

44 g

apple 30%, rosehip shells 30%, hibiscus petals 15%, blackberry leaves 9%, honeybush leaves 9%, liquorice root 7%.
from organic farming

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic-Rosy Reindeer Tea (3 vjeç+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART