- 5%

Holle – Pure Organik Tërshëre (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 712.50 Lekë.

(Organic Oats Porridge)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle Pure tërshëre organik (Oats Porridge) për fëmjët mbi 6 muaj.

Ushqim i pasur me vitamina për rritjen e shëndeteshme të fëmijës. Mund të pregatitet me qumësht gjiri, me qumësht formule ose me ujë.

Eshtë lehtësisht e tretshme dhe nuk përmban qumësht apo sheqer.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Miell integral farro*, vitamin B1 (i shtuar sipas ligjeve te BE)

*nga ferma biodinamike (cilësi Demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Pure Organik Tërshëre (6m+)
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  drithera te sigurta, pa vajra te demshem

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART