- 5%

Holle – Organic Nursing Tea

523 Lekë 550 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Austria

Përgatitja:
Hidhni një bustinë çaj në 200ml ujë të zier dhe lërëni për 5-10 min. Hiqeni dhe lëreni të ftohet.

Prodhimi:
Pa gluten, pa sheqer, pa aromatizues, ngjyrues dhe konservant.

Kujdes:
Holle Organic Nursing Tea mund të përdoret nga fundi i shtatzanisë dhe gjatë gjithë periudhës së dhënies gji. Rekomandohet pirja e 3-6 filxhanëve në ditë. “Aniseed, fennel, caraway dhe lemon balm” vijnë nga agrikultura organike e çertifikuar. Mos e përgatisni çajin në mikrovalë. Mos e lejoni fëmijën të gëlltisë nga shishja për një periudhë të gjatë për të parandaluar prishjen e dhëmbëve.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

30gr

Përbërësit:
Aniseed* 30 %, fennel* 30 %, caraway* 30 %, lemon balm* 10 %

*nga ferma biodinamike (cilesia demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Nursing Tea”

LART

×