- 5%

Holle – Organic Millet Crunchy Snacks (8m+)

Original price was: 200 Lekë.Current price is: 190 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Organic Millet Crunchy Snacks

Snacks Organic Crunchy Holle janë drithëra pa gluten ideale për mes vakteve ose në lëvizje, të përshtatshme për moshën 8m+.

Pufkat janë të formuara në mënyrë perfekte për t’i kapur duart e vogla të bebes dhe e lejojnë fëmijën tuaj të përjetojë një shije krokante, të cilat shkrihen si gjalpë në gojën e tij duke e bërë të sigurt për fëmijën tuaj për t’i ngrënë.

 • Pa sheqer apo kripë të shtuar (përmban sheqerna natyrale)
 • Pa gluten, vezë ose laktozë
 • Standardet më të larta evropiane organike
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Sasia

25gr

Millet* (100%).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Millet Crunchy Snacks (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART