- 5%

Holle – Organic Milk Cereal with spelt (6m+)

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 712.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Holle – Organic Milk Cereal with spelt (6m+)

Muhalebia e drithërave të qumështit është një produkt ushqimor  i përshtatshëm si pjesë e dietës, pas moshës 6 muaj. Përbën një vakt ideal në mbrëmje dhe e ndihmon fëmijën tuaj të mësohet me lugën dhe shije të reja.

Drithërat organikë të qumështit kan në përmbajtje 99% përbërës të prodhuar në mënyrë organike. Prodhuar nga drithërat integrale Demeter, vaj vegjetal organik premium dhe qumësht organik nga lopë të rritura në mjedisin e tyre natyror (sipas rregulloreve organike të BE-së).

Udhëzime mbi përdorimin

Një vakt shumë i lehtë për t’u përgatitur, thjesht zieni ujin dhe përzieni drithërat e qumështit.

Servireni gjithmonë muhalebinë me një lugë. Ideale si një vakt i lehtë në mbrëmje për t’i mësuar fëmijët me një dietë të re. Ndiqni udhëzimet e përgatitjes në paketim. Përgatiteni dhe konsumojeni gjithmonë të freskët. Mos konsumoni mbetjet.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250g

demeter wholegrain spelt flour 37 %, skimmed milk powder 20 %, maltodextrin, whey powder partly demineralised 12 %, palm oil, calcium carbonate, thiamin, vitamin A, vitamin D
from organic farming
from biodynamic farming

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Milk Cereal with spelt (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART