- 5%

Holle – Organic Milk Cereal with Millet (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

712.50 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Gjermani

Përgatitja:
E thjeshtë për tu përgatitur – vetëm shtoni ujë dhe përzieni mirë.

Prodhimi:
Drithërat organike me mel janë prodhuar me përbërës 99% organik. Me përmbajtje meli cilësor, vaj organik vegjetal dhe qumësht nga lopë të rritura në mjedis natyral (sipas legjislacionit europian).

Kujdes:
Gjithmonë ushqeni purenë me një lugë. Mos ja jepni bebeve më pak se 4 muaj si një zëvendësim për qumështin. Ideal si nje vakt i darkës që fëmija të mësohet me një dietë të re.
Gjithmonë përgatisni ushqim të freskët. Mos përdorni të mbeturat.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Wholegrain millet flour* 49 %, skimmed milk powder* 21 %, whey powder* partly demineralised 12 %, palm oil*, maltodextrin*, calcium carbonate, thiamin, vitamin A, vitamin D
* nga ferma organike

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
1 përshtypje për Holle – Organic Milk Cereal with Millet (6m+)
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Sme pelqen fakti qe nuk e shkruani qe ky produkt permban vaj palme!

  • FarmaCity F.

   Pershendetje,

   Mund ta shikoni qe tek perberesit eshte dhe vaji i palmes (palm oil)

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART