- 5%

Holle – Drithëra organikë me banane (6m+)

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 712.50 Lekë.

(Organic Milk Cereal with Bananas)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Vendi i origjinës së përbërsve kryesorë:
Gjermani / Austria / Brazil

Përgatitja:
I lehtë për tu përgatitur– shtoni ujë të zier dhe përzieni me kujdes.

Prodhimi:
Drithërat organike me banane janë të prodhuara me përbërës 99% organikë. Me përmbajtje gruri spelt të cilësisë Demeter, vaj organik vegjetal dhe qumësht organik lope të rritura në mjedis natyral (sipas ligjeve të BE)

Kujdes:
Ushqeni gjithmonë purenë me një lugë. Mos ja jepni bebeve nën 4 muaj si një zëvendësim të qumështit të gjirit. Ideal si një vakt i darkës që bebet të mësohën me një dietë të rë.
– Gjithmonë pergatisni ushqime të freskëta. Mos përdorni të mbeturat.

 

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Miell gruri integral Demeter** 34 %, hirrë pluhur* pjesërisht i demineralizuar 21 %, qumësht i skremuar pluhur* 16,2 %, vaj palmel*, tul i thatë banane* 8,5 %, maltodextrin*, karbonat kalçiumi, vitaminë A, thiamin, vitaminë D
* nga ferma organike
** nga ferma biodinamike

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Drithëra organikë me banane (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART