- 5%

Holle – Musli Organik me Fruta (10m+)

618 Lekë 650 Lekë

(Organic Junior Muesli Multigrain with Fruit)

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë mbi 10 muaj.

Përgatitja:
Përbërësit janë përzgjedhur nga drithërat më të mira të fermave Demeter. Mund ta përgatisni me qumësht formulë ose krem qumeshti dhe ta përzieni me fruta të ndryshme duke krijuar një shije unike.

E gjithë familja do ti dashurojë shijen e këtyre drithërave për mëngjes.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Tërshërë demeter** 30 %, drithëra demeter** 25 %, qull spelte demeter** 20 %, copa spelte demeter** 15 %, copa frutash 3 llojesh* (miell gruri*, lëng hurma arabie i përqendruar*, lëng molle i përqendruar*, pure banane*) 10 % , Vitaminë B1(të shtuara sipas ligjeve në fuqi të BE)
*nga ferma organike
**nga ferma biodinamike (cilësia Demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Musli Organik me Fruta (10m+)”

LART

×