- 5%

Holle – Musli Organik me Fruta (10m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 800 Lekë.Current price is: 760 Lekë.

(Organic Junior Muesli Multigrain with Fruit)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë mbi 10 muaj.

Përgatitja:
Përbërësit janë përzgjedhur nga drithërat më të mira të fermave Demeter. Mund ta përgatisni me qumësht formulë ose krem qumeshti dhe ta përzieni me fruta të ndryshme duke krijuar një shije unike.

E gjithë familja do ti dashurojë shijen e këtyre drithërave për mëngjes.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Tërshërë demeter** 30 %, drithëra demeter** 25 %, qull spelte demeter** 20 %, copa spelte demeter** 15 %, copa frutash 3 llojesh* (miell gruri*, lëng hurma arabie i përqendruar*, lëng molle i përqendruar*, pure banane*) 10 % , Vitaminë B1(të shtuara sipas ligjeve në fuqi të BE)
*nga ferma organike
**nga ferma biodinamike (cilësia Demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Musli Organik me Fruta (10m+)
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Drithera te kendshme të perforcuara me vitamina

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART