- 5%

Holle – Musli Organik me Drithëra (10m+)

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 712.50 Lekë.

(Organic Junior Muesli Multigrain with Cornflakes)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

I përshtatshëm për përdorim nga muaji i dhjetë (10).

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Gjermani

Përgatitja:
E thjeshtë dhe e shpejtë, nuk nevojitet të zihet. Mund ta përgatisni me qumësht formulë ose me krem qumështi dhe ta përzieni me fruta të ndryshme duke krijuar një shije unike.

Prodhimi:
Holle Organic Junior Muesli Multigrain with Cornflakes është një miks shijesh të drithërave të përzgjedhura nga ferma Demeter.

E gjithë familja do e dashurojë shijen e këtyre dritherave për mëngjes.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Tërshërë demeter* 55 %, drithëra demeter* 25%, qull spelte demeter* 20 %, vitaminë B1(të shtuara sipas ligjeve në fuqi të BE )
*nga ferma biodinamike (cilësia demeter)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Musli Organik me Drithëra (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART