- 5%

Holle – Organic-Fruity Flamingo Tea (3 vjeç+)

Original price was: 800 Lekë.Current price is: 760 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle – Organic-Fruity Flamingo Tea (3 vjeç+)

Ky çaj i shijshëm me fruta organike Holle ka një aromë të freskët dhe të ëmbël, duke e bërë atë të përsosur për fëmijët e vegjël nga mosha 3 vjeç.
Përzierja e çajit bimor dhe frutave përmban përbërës të tillë si mollë, hisop anise, kopër dhe hibiscus. Çaji Holle mund të përgatitet edhe si çaj i ftohtë.
Pa aromatizues, ngjyrues ose konservues shtesë.

Udhëzime mbi përdorimin

Çaji Fruit Flamingo përgatitet lehtësisht: Vendosni një bustinë çaji në një filxhan (200 ml) dhe mbusheni me ujë të ngrohtë. Lëreni për 5-10 minuta, çaji është gati!
Çaj i ftohtë flamingo: Hidhni 100 ml ujë të vluar mbi një bustinë çaji. Lëreni për 5-10 minuta, e më pas mbusheni me 500 ml ujë të ftohtë, feta limoni, mente dhe kuba akulli.

Të mbahet larg nga nxehtësia dhe të ruhet në një vend të thatë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

36 g

apple 30%, anise hyssop 25%, fennelseeds 18%, hibiscus petals 12%, rosehips shells 10%, caraway 5%.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic-Fruity Flamingo Tea (3 vjeç+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART