- 5%

Holle – Pure organik me banane dhe bollgur (6m+)

Original price was: 850 Lekë.Current price is: 807.50 Lekë.

(Organic Fruit Porridge Banana-Semolina)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Origjina e përbërësve kryesorë:
Gjermani

Prodhimi:
Për këtë produkt kokrrat janë përzgjedhur me kujdes. Ka përmbajtje të lartë të frutave. Pureja e bananes e kombinuar me bollgur jep një shije unike.

Përgatitja:
Ju mund ta përgatisni në mënyra të ndryshme, me qumësht ose uje, duke i mundësuar femijës tuaj një dietë të shëndetshme dhe të balancuar.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Thekër gruri* 50%, pure banane 50%, Vitaminë B1 (të shtuara sipas ligjeve në fuqi të BE)
*nga ferma organike

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure organik me banane dhe bollgur (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART