- 5%

Holle – Organic Crunchy Snack Rice Lentils (8m+)

Original price was: 200 Lekë.Current price is: 190 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Organic Crunchy Snack Rice Lentils

Holle Crunchy Snack drithëra me oriz dhe thjerëza.

Lehtësisht të kapshme nga fëmijët dhe treten në gjuhë në një kohë të shkurtër.

Pa sheqer të shtuar, kripë, erëza dhe aromatizues, përmban sheqerna natyrale.

 • Vegane
 • Pa laktozë
 • Pa gluten
 • Organike
 • 80% oriz dhe 20% thjerëza.
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Sasia

25gr

80% oriz, 20% thjerëza, vaj luledielli 7.6 %

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Crunchy Snack Rice Lentils (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART