- 5%

Holle – Organic Crunchy Snack Millet-Mango (8m+)

Original price was: 260 Lekë.Current price is: 247 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Holle Organic Crunchy Snack Milllet Mango

Një produkt me drithëra për bebe nga 8m+ me mel organik dhe pluhur mango.

Snacks Organic Crunchy Holle janë bërë nga drithëra organike, ato shkrihen lehtësisht në gojë dhe janë formuar për t’i kapur duart e vogla të bebes.

Pa sheqer të shtuar (përmban sheqer natyral) dhe pa kripë të shtuar (përmban kripë natyrale).

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

8, 9, 10, 11, 12, 12+

Sasia

25gr

Millet* (60%), maize semolina* (26%), sunflower oil* (7.6%), mango powder* (6.4%)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic Crunchy Snack Millet-Mango (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART