- 5%

Holle – Baby Musli Organik me Drithëra (6m+)

(2 përshtypje mbi produktin)

760 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë:
Gjermani / Itali / Austria

Përgatitja:
Mund të përdoret në mënyra të ndryshme. Përgatitje e shpejtë, e lehtë dhe pa u zier. Me qumështin e nënës, qumësht formulë ose dhe me ujë.

5/5 (1 Review)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Miell gruri integral** 82 %, miell tërshere integral** 7 %, pluhur banane* 6 %, mjedër* 3 % (pure mjedre*, miell orizi*), copa molle* 2 %, vitaminë B1 (sipas ligjit te BE)
*nga ferma organike
**nga ferma biodinamike (cilësia Demeter)

5/5 (1 Review)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Holle – Baby Musli Organik me Drithëra (6m+)
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Na pelqejn shume keto drithrat per mengjes, nuk ju bejm naze faree

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Dritherat holle pa qumesht kane nje perberje te paster dhe prejardhje te sigurt dhe lejojne kombinime te ndryshme per regjimin ushqimor qe kam zgjedhur per vajzen.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART