- 5%

Holle – Organic-Baby Mini-Rusks (8m+)

Original price was: 550 Lekë.Current price is: 522.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Holle – Organic-Baby Mini-Rusks (8m+)

Mini-Biskotat Holle Organic janë perfekte për foshnjat nga mosha 8 muaj, qoftë si një vakt i ndërmjetëm, por edhe për të praktikuar përtypjen dhe kafshimin, ose për përgatitjen e muhalebive të shijshme të fëmijeve. Madhësia e tyre e përshtatshme është ideale për t’u kapur nga duart e vogla të foshnjave.

Mini-Biskotat Holle Organic-Baby me shije mjalti dhe gjalpi janë bërë nga përbërës bio/organikë të zgjedhur me kujdes. Ato janë pa vezë, kripë apo vaj palme.

Udhëzime mbi përdorimin

Mini-Biskotat Holle Organic-Baby konsumohen si vakt i ndërmjetëm, konsumohen në muhalebi me qumësht ose fruta dhe për mëngjes me gjalpë dhe reçel ose me krem ​​djathi.

Ruajeni paketimin në një vend të thatë të freskët. Të përdoret brenda 2-3 javësh pas hapjes.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Biskota

Sasia

100g

Demeter wheat flour 84%, honey 8%, Demeter butter 7%, yeast, vitamin B1 (added according to the law)

from organic agriculture
from biodynamic agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Organic-Baby Mini-Rusks (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART