- 5%

Holle – Pure organik me 3 drithëra (6m+)

760 Lekë

(Organic 3-grain Porridge)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

E përshtatshme për fëmijë që nga muaji i 6-të.

Vendi i origjinës së përbërësve kryesore:
Gjermani / Itali / Hungari

Përgatitja:
Përgatitje të ndryshme– me qumështin e nënës, me qumësht formulë ose me ujë. Gjtihmonë përgatisni ushqim të freskët.

Forma kokrrizore e produktit është lehtësisht e tretshme dhe e dobishme për fëmijët. Me përdorimin e këtij produkti fëmija merr të gjithë ushqyesit e nevojshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Përbërësit:
Miell orizi* 70 %, miell misri** 20 %, miell millet* 10 % vitaminë B1 (sipas ligjit europian)

*nga agrikulturë organike
**nga agrikulturë biodinamike

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure organik me 3 drithëra (6m+)”

LART