- 5%

Holle – Musli Organik Me Mjedër & Luleshtrydhe (12m+)

950 Lekë

Holle Organic Wholegrain Berry Muesli

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle Musli Organik Me Mjëder & Luleshtrydhe (12m+)

Me shije dhe ëmbëlsi intensive falë mjedrave dhe luleshtrydheve organike. Përmban tërshërë në një sasi pak më të madhe se junior muesli dhe kjo e bën atë ideal për përdorim nga fëmijët mbi 1 vjeç. Nuk përmban qumësht, sheqer, kripë apo aromatizues.

 • Produkt vegan
 • Produkt vegjetarian
 • Pa laktozë
 • Organik
 • Biodinamki

Vendi i origjinës: Gjermani

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Hidhni 35g  musli (6 lugë gjelle) në një tas dhe shtoni 90ml qumësht.
 2. Përzieni gjithçka së bashku.
 3. Shijoni vaktin.
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Musli Organik Me Mjedër & Luleshtrydhe (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART