- 5%

Holle – Pure me mollë 100% (4m+)

190 Lekë

(100% Apple 125gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje 100% mollë të cilësisë Demeter. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

Ingredients:
Apple* 100 %

*from biodynamic farming (Demeter quality)

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me mollë 100% (4m+)”

LART