- 5%

Holle – Pure miks perimesh (6m+)

285 Lekë

(Mixed Vegetables 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure miks perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 6 muaj.

Me përmbajtje karrotë, patate, qepë të njomë, spinaq, patate e ëmbël, pastinak. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Vegetables 77 % (carrot* 51 %, potato* 16 %, leek* 8 %, spinach** 4 %, parsnip* 4 %), water
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy / Netherlands / Austria

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure miks perimesh (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART