- 5%

Holle – Little Farm Biscuits (10m+)

399 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Little Farm Biscuits 

Biskotat Holle Little Farm janë argëtuese dhe të shijshme për gustatorët e vegjël prej 10 muajsh+. Me shijen e tyre të butë natyrale, këto biskota të lezetshme kafshësh janë një snack perfekte për mes vakteve.

Biskotat Holle Organic Baby Spelt janë bërë nga mielli me cilësi të lartë Demeter dhe janë përmirësuar me shijen e gjalpit më të mirë Demeter. Holle me vetëdije shmang përdorimin e sheqerit kristal dhe përdor shurup orizi dhe banane në vend të tyre për një aromë të butë natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Mos e lini fëmijën tuaj të konsumojë biskotat pa mbikëqyrjen tuaj. Mos i`a jepni fëmijës suaj biskotat në pozicionin shtrirë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Sasia

100g

Spelt flour**1 (63%), molasses of rice*, butter** (milk product), banana powder*, baking agent: bicarbonate of soda, thiamine(vitamine B1)2
*from organic agriculture,
**Demeter (from biodynamic agriculture).
1a type of primal wheat, 2added according to the law
May contain traces of egg, nuts and soya.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Little Farm Biscuits (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART