- 5%

Holle – Kids Happy Sticks biskota me perime (3 vjeç+)

408.50 Lekë

(Kids Happy Sticks Carrot Fennel 100gr.)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biskota me perime Demeter janë ideale si një mesvakt për të rritur dhe fëmijë. Mesvaktet e Holle për fëmijë janë të dizenjuara që të përmbushin kërkesat e dietës së fëmijëve mbi 3 vjeç.

Me përbërje karrote dhe finoku, këto biskota janë të pjekura me miell Demeter me një shije të këndshme perimesh. Lehtësisht e kripur. Pa aromatizues, ngjyrues ose konservantë shtesë.
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Paketa

Sasia

125gr

Ingredients:
Whole meal spelt flour* 34%, spelt flour* 34%, whole meal barley flour* 18%, sunflower oil**, carrot powder* 4%, yeast**, ground fennel** <1%, sea salt. May contain traces of nuts, milk and sesame. Contains gluten. *from biodynamic farming ** from organic farming Countries of origin of the main ingredients:
Germany
Production:
Holle Organic Happy Sticks Carrot-Fennel are baked using Demeter flours for a pleasant vegetable/cereal taste. Slightly salted. Without any additional flavourings, colourings or preservatives.

Please note:
Make sure to follow a regular dental hygiene routine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Kids Happy Sticks biskota me perime (3 vjeç+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART