- 5%

Holle – Kids Happy Sticks biskota me kungull dhe rezmarinë (3 vjeç+)

399 Lekë

(Organic Happy Sticks Pumpkin-Rosemary)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Biskotat me perime Demeter janë ideale si një mesvakt për të rritur dhe fëmijë. Mesvaktet e Holle për fëmijë janë të dizenjuara që të përmbushin kërkesat e dietës së fëmijëve mbi 3 vjeç.

Me përberje kungulli dhe rozmarine, këto biskota janë të pjekura me miell Demeter me një shije të këndshme perimesh. Lehtësisht e kripur. Pa aromatizues, ngjyrues ose konservantë shtesë.
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

12

Sasia

100g

Ingredients:
Wheat flour* 67%, whole meal barley flour* 18%, sunflower oil**, pumpkin powder ** 3%, rosemary** 0.8%, yeast**, sea salt. May contain traces of nuts, milk and sesame. Contains gluten.

*from biodynamic farming
** from organic farming

Countries of origin of the main ingredients:
Germany

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Kids Happy Sticks biskota me kungull dhe rezmarinë (3 vjeç+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART