- 5%

Holle – Kids Crunchy Snack me mollë dhe kanellë (3 vjeç+)

247 Lekë

(Kids Crunchy Snack Apple-Cinnamon 25gr.)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

I përbërë nga oriz organik dhe thjerrza me një aromë molle dhe kanellë, është ideal si një mesvakt. Këto “unaza” organike pa gluten janë të lehta dhe krokante, që shkrihen në gjuhë në pak sekonda.

Vetëm përbërës organike të përzgjedhur me kujdes përdoren për të përgatitur vaktet Holle Kids. Pa sheqer të shtuar, pa aromatizues artificiale, pa ngjyrues ose konservantë, pa gluten. E përshtatshme për fëmijë mbi 3 vjeç.

Firma

Holle

Mosha

Të gjithë

Forma

Paketa

Sasia

25gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Kids Crunchy Snack me mollë dhe kanellë (3 vjeç+)”

LART