- 5%

Holle – Fruity Fox (8m+)

237.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Fruity Fox (8m+)

 • Pure e imët e bërë nga mollë, banane, fruta pylli dhe kos në cilësinë më të mirë organike
 • E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj
 • Praktike si mes-vakt
 • Praktike për në lëvizje
 • Të lehta për t’u përdorur
 • Për fëmijët më të vegjël përdorni lugë gjatë ushqyerjes me pure
0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

85gr

Yogurt * (pasteurized) 40%, apple puree * 24%, banana puree * 17%, strawberry puree * 9%, blackberry puree * 4%, red currant puree * 4%, starch *, lemon juice concentrate *
* from organic farming

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Fruity Fox (8m+)”

LART