- 5%

Holle – Fennel Frog Pure frutash me dardhë, mollë dhe finok (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

237.50 Lekë

(Pouch pear with apple & fennel 100gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash dhe perimesh e përgatitur me fruta të cilësise Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 6 muaj. Me përmbajtje dardhë, mollë dhe finok. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Linja

Holle Pouch

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Fennel Frog Pure frutash me dardhë, mollë dhe finok (6m+)
 • .

  Shumë i mirë e ha shumë fëmija

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART