- 5%

Holle – Drithëra organikë me qumësht, tërshërë, luleshtrydhe dhe mollë (6m+)

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,140 Lekë.

Organic cereal with milk, oat, strawberry and apple

Përshkrimi i Produktit

Holle Drithëra organikë me qumësht, tërshërë, luleshtrydhe dhe mollë (6m+)

Drithëra organike me qumësht, tërshërë, luleshtrydhe dhe mollë një recetë e thjeshtë, pa sheqer ose vaj vegjetal të shtuar.

 • Drithëra integrale 100% organike
 • Pa sheqer dhe aromatizues të shtuar
 • Pa vaj palme
 • Përmban sheqer natyral
 • Produkt vegjetarian

Paketim i riciklueshem 

 • Kartoni 100% i riciklueshëm; i përbërë nga 85-95% letër e ricikluar
 • Qese e brendshme për të siguruar mbrojtje optimale të produktit
 • Bojëra printimi pa vajra minerale dhe të prodhuara nga lëndë të para të rinovueshme

Vendi i origjinës: Gjermani

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Ngrohni 100 ml ujë në përafërsisht 50°C.
 2. Shtoni 3 lugë gjelle (30g) drithëra
 3. Përziejeni mirë, lëreni pak dhe sigurohuni që të jetë në temperaturën e duhur për konsum (37 °C).
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250g

Wholegrain oat flour* 40%, full-cream milk powder* 25%, maltodextrin*, skimmed milk powder* 9%, strawberry powder* 2.7%, apple powder* 1.8%, calcium carbonate, thiamin (vitamin B1), vitamin A, vitamin D

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Drithëra organikë me qumësht, tërshërë, luleshtrydhe dhe mollë (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART