- 5%

Holle – Drithëra organikë me qumësht dhie, mjedër dhe banane (6m+)

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,140 Lekë.

(Organic Goat milk porridge raspberry and banana)

Përshkrimi i Produktit

Holle Drithëra organikë me qumësht dhie, mjedër dhe banane (6m+)

Me qumësht dhie dhe krem drithërash organik me shije të këndshme frutash.

 • Aromë e lehtë dhe e shijshme
 • Pa sheqer & aromatizues të shtuar
 • Pa vaj palme
 • Gluten free
 • Produkt organik

Paketim i riciklueshem 

 • Kartoni 100% i riciklueshëm; ipërbërë nga 85-95% letër e ricikluar
 • Qese e brendshme për të siguruar mbrojtje optimale të produktit
 • Bojëra printimi pa vajra minerale dhe të prodhuara nga lëndë të para të rinovueshme

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Ngrohni 200ml ujë në përafërsisht 40°C.
 2. Shtoni 3 lugë gjelle (33g) pluhur.
 3. Përziejeni mirë, lëreni  pak dhe sigurohuni që të jetë në temperaturën e duhur për konsum (37°C).
Firma

Holle

Mosha

6m+

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Rice flour* 57%, full-cream goat milk powder* 32%, banana powder* 8%, raspberry powder* 2%, calcium carbonate, thiamin (vitamin B1), vitamin A, vitamin D
*from organic agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Drithëra organikë me qumësht dhie, mjedër dhe banane (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART