- 5%

Holle – Drithëra organikë me qumësht dhie, boronicë dhe banane (6m+)

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 1,140 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle – Drithëra organikë me qumësht dhie, boronicë dhe banane (6m+)

Me qumësht dhie dhe krem drithërash organik me një shije të këndshme frutash.

 • Aromë e butë e shijshme.
 • Pa sheqer ose aromatizues të shtuar
 • Pa vaj palme
 • Përmban sheqerna natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Ngrohni 200 ml ujë në përafërsisht 40°C.
 2. Shtoni 3 lugë gjelle (33g) pure pluhur.
 3. Përziejeni mirë, lëreni të fryhet pak dhe sigurohuni që të jetë në temperaturën e duhur për konsum (37 °C).
Firma

Holle

Mosha

6m+

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Rice flour* 57%, whole goat’s milk powder* 32%, banana powder* 8%, blueberry powder* 2%, calcium carbonate, thiamine (vitamin B1), vitamin A, vitamin D.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Drithëra organikë me qumësht dhie, boronicë dhe banane (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART