- 5%

Holle – Croco Coco Pure frutash me mollë, mango dhe kokos (8m+)

237.50 Lekë

(Pouch – apple & mango with coconut 100gr.)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Nga 8muaj

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësise Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj. Me përmbajtje mollë, mango dhe kokos. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

Firma

Holle

Linja

Holle Pouch

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Croco Coco Pure frutash me mollë, mango dhe kokos (8m+)”

LART