Kryefaqja » Produktet » Nëna dhe fëmija » Ushqyerja » Ushqime për bebe » Holle – Croco Coco Pure frutash me mollë, mango dhe kokos (8m+)

Holle – Croco Coco Pure frutash me mollë, mango dhe kokos (8m+)

250 Lekë

In stock

(Pouch – apple & mango with coconut 100gr.)

In stock

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Nga 8muaj

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësise Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj. Me përmbajtje mollë, mango dhe kokos. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

Info. Shtesë

Firma

Holle

Linja

Holle Pouch

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Holle – Croco Coco Pure frutash me mollë, mango dhe kokos (8m+)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *