Holle – Crispy Cereals Choco Chipmunk (1 vjeç+)

600 Lekë

Drithëra krokante me mollë dhe çokollatë.

Përshkrimi i Produktit

Holle Crispy Cereals Choco Chipmunk

Choco Chipmunk është i përshtatshëm për fëmijët nga mosha 1 vjeç dhe mund të shijohet nga e gjithë familja. Misri integral dhe tërshëra plotësohen nga shija natyrale e ëmbël e mollëve dhe çokollatës.

 • Nuk përmban vaj palme
 • Produkt vegan/vegjetarian
 • Pa laktozë
 • 100% Organik

Udhëzime mbi përdorimin

Shijoni sasinë e dëshiruar me qumësht në mëngjes ose direkt në formë krokante ndërmjet vakteve.

Firma

Holle

Mosha

12+

Forma

Kuti

Sasia

125gr

Corn flour* 50%, wholegrain oat flour* 32.5%, apple juice concentrate* 12%, cocoa powder* 5.5%, thiamin (vitamin B1, according to the law)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Crispy Cereals Choco Chipmunk (1 vjeç+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART