- 5%

Holle – Couscous (8m+)

332.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Couscous (8m+)

Kavanozët me perime nga Holle, si Couscous, janë ideale për periudhën kur filloni të hiqni foshnjën nga gjiri. Holle Couscous është një përgatitje organike perimesh me pulë, karrota, bollgur gruri dhe bollgur orizi.

Varietetet e kavanozëve të menusë janë të përshtatshme për foshnjat e moshës 8 muaj. Këto ushqime ndihmojnë foshnjat për ta bërë më të lehtë kalimin nga qumështi në shijen e ushqimeve dhe vakteve familjare.

Kavanozat për fëmijë Holle prodhohen pa sheqer ose kripë të shtuar dhe janë gjithashtu praktik për t’u marrë me vete kur jeni në lëvizje.

Udhëzime mbi përdorimin

Vakt i lehtë për t’u përgatitur. Ngrohni një kavanoz të tërë ose një pjesë në ujë të ngrohtë (37°C) përpara se ta përzieni dhe të ushqeni fëmijën tuaj.

Për të rritur sasinë e acideve yndyrore esenciale, rekomandojmë të shtoni 2 lugë vaj për fëmijë, para se ta përzieni dhe ngrohni. Kontrolloni temperaturën.

Sasitë e papërdorura të ushqimit mund të ruhen në kavanoz të mbyllur në frigorifer për dy ditë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

vegetables 41,8 % (carrot 33 %, tomato puree 4,8 %, fennel4 %), water, chicken 8 %, pear puree, hard wheat semolina 4 %, rice semolina.

from biodynamic agriculture
from organic agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Couscous (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART