- 5%

Holle – Blueberry Bear (8m+)

237.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Blueberry Bear (8m+)

 • Pure e imët e bërë nga boronicë, mollë,banane dhe kos në cilësinë më të mirë organike
 • E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj
 • Praktike si snack
 • Praktike për në lëvizje
 • Të lehta për t’u përdorur
 • Për fëmijët më të vegjël përdorni lugë gjatë ushqyerjes me pure
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

85gr

Yoghurt * (pasteurized) 40%, blueberry puree * 21%, apple puree * 19%, banana puree * 19%, starch *,
lemon juice concentrate *
* from organic farming

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Blueberry Bear (8m+)”

LART