- 5%

Holle – Biskota të shijshme me fruta (3 vjeç+)

494 Lekë

(Kids Fruity Rings with dates 125 gr.)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Biskota të shijshme me fruta, e çertifikuar Demeter, me hurme arabie dhe miell gruri, me formë unaze, për fëmijë dhe të rritur. Ideal si një mesvakt.

Holle Kids Organic Fruity Rings janë të pjekura duke përdorur miell gruri Demeter dhe gjalpë Demeter. Embëlsia e tyre natyrale arrihet duke përdorur hurmat e arabisë në vend të sheqerit. Pa aromatizues, ngjyrues ose konservantë.
Përmban gluten. I përshtatshëm për fëmijë mbi 3 vjeç.
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Paketa

Sasia

125gr

Ingredients:
Wholegrain spelt flour* 53%, dates* 24%, butter* 16%, rolled oats* 6%, baking agent: sodium carbonate. May contain traces of nuts, milk and sesame. Contains gluten.

*from biodynamic farming

Production:
Holle Kids Organic Fruity Rings are baked using Demeter splet flour and enhanced with Demeter butter. Their natural mild sweetness is achieved by using Demeter dates instead of crystal sugar. Without any flavourings, colourings or preservatives.

Please note:
Make sure to follow a regular dental hygiene routine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Biskota të shijshme me fruta (3 vjeç+)”

LART