- 5%

Holle – Biskota organike me dardhë dhe mollë (10m+)

Original price was: 550 Lekë.Current price is: 522.50 Lekë.

(Organic Biscuits Pear-Apple)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Biskotat organike Holle me dardhë dhe mollë janë një mesvakt ideal. Freskia e tyre garanton një shije perfekte frutash, ndërsa forma e vogël e kafshëve është perfekte për tu kapur nga duart e vogla të bebeve.

Përbërës organikë të përzgjedhur me kujdes. Nuk përmban sheqer.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

125gr

Ingredients:
Spelt flour* (34%), rolled oats* (33%), pear juice concentrate* (16%), sunflower oil*, apple juice concentrate* (6 %), carrot juice concentrate*, vitamin B₁ (Thiamine).

*from organic farming

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy / Turkey

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Biskota organike me dardhë dhe mollë (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART