Holle – Bio Organic Honey Minis (12m+)

550 Lekë

Feta të vogla organike me mjaltë dhe gjalp  për foshnjat mbi 12 muajsh

Përshkrimi i Produktit

Holle Bio Organic Honey Minis (12m+)

Bio Organic Honey Minis janë feta të vogla organike me përmbajtje mjalti dhe gjalpi që i dhurojnë foshnjave një ëmbëlsi të lehtë. Janë zgjedhja e shkëlqyer për t’u konsumuar midis vakteve apo si snack gjatë pushimit.

 • Përbërës me cilësinë më të lartë Demeter.
 • Përmban miell Demeter, mjaltë , gjalp Demeter, maja dhe sasinë e duhur të vitaminës B1.
 • Vijnë në format mini që përdorshen me lehtësi nga duart e vogla të fëmijëve.
 • Përdorim i gjithanshëm në formën e një snack apo të shoqëruar me qumësht.
 • Mund të përdoret  gjithashtu nga gjithë familja.
 • Paketim plastik i riciklueshëm që siguron mbrojtjen optimale të produktit ushqimor të foshnjave.

Udhëzime mbi përdorimin

Të konsumohet produkti në praninë e një të rrituri.

Për shkak të rrezikut të mbytjes rekomandohet të mos i lejoni fëmijët ti konsumojnë në pozicionin shtrirë.

Firma

Holle

Mosha

Adult, Fëmijë

Mosha e fëmijës

12, 12+

Forma

Biskota

Sasia

100gr

Wheat flour** 84 %, honey* 8 %, butter** 7 %, yeast*, thiamin (vitamin B1, according to the law).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Bio Organic Honey Minis (12m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART