Holle – Bio Organic Crispy Sticks (10m+)

360 Lekë

Shkopinj organik krokantë me spelt për fëmijë mbi 10 muajsh

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Holle Bio Organic Crispy Sticks (10m+)

Bio Organic Crispy Sticks janë shkopinj organik krokantë të përgatitur me miell spelt , i cili  përpunohet nga kokrrat e grurit të cilësise më të lartë Demeter.

 • Përmbajnë perbërës natyral të zgjedhur specifikisht për të plotësuar nevojat e foshnjave.
 • Përshtaten në mënyrë të përkryer në duart e foshnjave dhe janë të lehta për t’u kafshuar me dhëmbët e tyre të parë.
 • Përmbajnë sasinë e duhur të vitaminës B1.
 • Pa sheqer, kripë, erëza ose aromatizues të shtuar.
 • Paketim plastik i riciklueshëm që siguron mbrojtjen optimale të produktit ushqimor të foshnjave.

Udhëzime mbi përdorimin

Të konsumohet produkti në praninë e një të rrituri.

Për shkak të rrezikut të mbytjes rekomandohet të mos i lejoni fëmijët ti konsumojnë në pozicionin shtrirë.

 

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

10, 11, 12, 12+

Forma

Biskota

Sasia

80gr

Spelt flour**1, sunflower oil*, wholemeal barley flour**, yeast*, thiamine2.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Bio Organic Crispy Sticks (10m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART