- 5%

Holle – Pear Pony Pure frutash dardhë, pjeshkë, manaferra dhe tërshërë (8m+)

237.50 Lekë

(Pear Pony – Pouch pear, peach & raspberries with spelt)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësisë Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj. Me përmbajtje dardhë, pjeshkë, manaferra dhe tërshërë. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

Përgatitja

Paketim i rimbyllshëm, i lehtë në përdorim. Përdorni lugë për ta ushqyer purenë në fëmijë më të vegjël.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Ingredients:
Pear* (57.5 %), peach* (30 %), raspberry** (10 %), spelt* (2.5 %)

*from biodynamic farming
**from organic farming

Countries of origin of the main ingredients:
Italy

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pear Pony Pure frutash dardhë, pjeshkë, manaferra dhe tërshërë (8m+)”

LART