- 5%

Holle – Vaj Organik për bebe (4m+)

902.50 Lekë

(Baby Weaning Oil)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Holle vaj organik për bebe (Baby Weaning Oil), një kombinim i balancuar ingredientësh të cilësisë së lartë Demeter, vaji është një suplement ushqimor ideal.

është një miksim perfekt i lulediellit dhe rrushit organik, i pasur me acide esenciale Omega-3, Omega-6 dhe acid gama linoleik.
Për të marrë vlerat më të mira ushqimore të vajit dhe për ti përthithur ato në mënyrën më të mirë, vaji duhet përdorur në ushqime që nuk përmbajnë qumësht, si perime, drithëra, mish (rekomandohet 1-2 lugë çaji në një vakt).

Përpunuar në të ftohtë.

Firma

Holle

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Vaj Organik për bebe (4m+)”

LART