- 5%

Holle – A2 Organic Infant Formula 2 (6m+)

5,225 Lekë

Formulë organike për fëmijë 6muaj+, e cila përmban një përzierje specifike të proteinave whey dhe kazeinës.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Holle – A2 Organic Infant Formula 2 (6m+)

Qumështi Holle A2 prodhohet nga lopë specifike të zgjedhura, të cilat prodhojnë ekskluzivisht vetëm proteinën A beta-kazeinë. Qumështi në vetvete përmban një shumëllojshmëri proteinash si  kazeina dhe grupet e proteinës whey. Të gjithë përbërësit monitorohen, duke garantuar nivelin më të lartë të mundshëm të sigurisë.

Udhëzime për përdorim

E shpejtë dhe e lehtë për t’u përgatitur. Shtoni ujë të zier dhe tundeni mirë. Mbas hapjes së produktit këshillohet të ruhet në një vend të thatë (jo në frigorifer) dhe të konsumohet brenda dy javëve.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

800gr

Skimmed A2 milk*1, whey powder* (partly demineralised whey powder*), vegetable oils* (palm oil*2, rapeseed oil*, sunflower oil*), maltodextrin*, starch*, L-tyrosine, potassium chloride, fish oil3, calcium chloride, magnesium chloride, M. alpina oil**, calcium carbonate, calcium hydroxide, L-tryptophan, sodium chloride, ferrous lactate, vitamin C, zinc sulphate, copper sulphate, vitamin E, niacin, pantothenic acid, vitamin B1, vitamin A, vitamin B6, manganese sulphate, potassium iodate, folic acid, sodium selenate, vitamin K, vitamin D, biotin, vitamin B12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – A2 Organic Infant Formula 2 (6m+)”

LART