Zbritje

Holland & Barrett – Vitamin C & Zinc

891 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett – Vitamin C & Zinc

Holland & Barrett me Vitaminë C dhe Zink është një shtesë ushqimore e lehtë për t’u marrë. Këto tableta kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar dhe ndihmojnë në mbështetjen e funksionit normal të enëve të gjakut, sistemit kockor, kërcit, gingivave, dhëmbëve dhe lëkurës.

Vitamina C dhe zinku kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitamina C kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ, rrit përthithjen e hekurit dhe mbështet formimin normal të kolagjenit dhe metabolizmin që prodhon energji.

 • Mbështet sistemin imunitar
 • Ndihmon në reduktimin e lodhjes
 • Antioksidant i fuqishëm

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë eferveshente në ditë e tretur në 200 ml ujë temperature ambienti. Të pihet pas ushqimit ose sipas rekomandimit te mjekut.

Info. Shtesë

Firma

Holland & Barrett

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

20

Shija

Rrush i Zi, Portokall

Acid (Citric Acid), Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Acidity Regulator (Sodium Carbonate), Sweeteners (Sorbitol, Sucralose), Anti-Caking Agent (Polyethylene Glycol), Zinc Gluconate, Flavouring (Blackcurrant Flavouring), Colour (Beetroot Red).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Vitamin C & Zinc”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART