- 10%

Holland & Barrett – Valerian Plus

2,160 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holland & Barrett Valerian Plus

Holland & Barrett Valerian Plus përmban 125 mg ekstrakt të rrënjës së Valerianës dhe 250 mg ekstrakt lule Pasioni. Ky suplement bimor përdoret për lehtësimin e përkohshëm të shqetësimeve të gjumit për shkak të simptomave të ankthit të lehtë, bazuar vetëm në përdorimin tradicional.

 • Ekstrakt i rrënjës së valerianës
 • Mund të ndihmojë me lehtësimin e përkohshëm të çrregullimeve të gjumit për shkak të ankthit të lehtë

Cilat janë përfitimet e këtij suplementi?

Valeriana është përdorur në mjekësinë tradicionale për mijëra vjet, përdorimet e saj datojnë që nga mjekësia e lashtë greke dhe kineze. Shtimi i lules së pasionit në këtë suplement qetësues është i dobishëm dhe plotësues për efektet e valerianës.

Nuk rekomandohet për përdorim nga persona nën moshën 18 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Për lehtësim të përkohshëm të shqetësimeve të gjumit për shkak të ankthit të lehtë, merrni 1-2 tableta gjysëm ore para gjumit.

Firma

Holland & Barrett

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

30 Tableta, 30

Each coated tablet contains 125mg of extract (as dry extract) from Valerian root (Valeriana officinalis L.) (3-6:1) (equivalent to 375-750mg of Valerian root). Extraction solvent: Ethanol 70% v/v and 250mg of extract (as dry extract) from Passion Flower herb (Passiflora incarnata L.) (5-7:1) (equivalent to 1250-1750mg of Passion Flower herb). Extraction solvent: Ethanol 50% v/v.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holland & Barrett – Valerian Plus”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART